fbpx

Pozíció leírása:
Elektromos összeszerelő munkatárs- Veresegyház

Feladatok:

Együttműködés a szerelés-vezetőkkel és a termeléstámogató mérnökökkel
Előírások, utasítások követése
Gyártás fejlesztése
Tervrajzok alapján a belső gyártáshoz szükséges kábellisták elkészítése
Vezetékek és kábelek azonosítóinak gyártása
Fém és műanyag azonosítók gyártása
Anyaghiányok folyamatos követése, jelentése
Hibajavító javaslatok kezdeményezése
Minőségügyi ellenőrzésének elvégzése mérőeszközökkel

Amit kínálunk:

Bérezés megegyezés szerint, bérigény benyújtásával (végzettség, tapasztalat függvényében)
Cafetéria juttatás a belépés napjától
Műszakpótlék: délutáni 30%
Étkezés támogatás: Ebéd menü kedvezményes áron
Egészségbiztosítás: belépés napjától (orvosi konzultáció, elsőbbségi időpont)
Munkavédelmi felszerelés: belépés napjától (méretre szabás, mosást a cég vállalja)
Utazási költségtérítés: nettó 30 ft/km + bruttó 20 ft/km
Ingyenes céges buszjárat
Hosszútávú munkalehetőség
Határozatlan idejű munkaszerződés
Modern munkakörnyezet
Korrekt vezetőség

Elvárások:

Szakirányú végzettség
Legalább 1 év összeszerelési gyakorlat (erőművi vagy erősáramú ipari gyakorlat)
Alapfokú számítógépes ismeretek
Kritikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
Csapat orientált munkavégzés
Önálló munkavégzés
Precíz munkavégzés
Több műszakos munkarend vállalása: 2 műszak

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.