fbpx

Pozíció leírása:

Jelentkezz önéletrajzod feltöltésével a folyamat gyorsítása érdekében!

Feladatok:

Termelő gépek beállítása és üzemeltetése
Szerszámcsere, illetve szerszámok átszerelésének és bemérésének végrehajtása
Gyártás közbeni technológiai paraméterek korrekciója
Alkatrészek minőségellenőrzésének elvégzése
Elvégzett munka lejelentése SAP-ban
Technológus támogatása (új, vagy módosított technológiájú alkatrészek gépbeállítási feladataiban történő közreműködés)
Termelési problémák egyeztetése az illetékes társosztállyal

Amit kínálunk:

Alapbér végzettség és tapasztalat függvényében
Havi teljesítmény prémium
Cafeteria br. 40.000 Ft
3 műszak :Emelt műszakpótlékok
Sportolási lehetőség
Árpád hídtól induló céges buszjárat
munkaruha: cipő, nadrág, póló, pulóver
étkezési lehetőség helyben: étterem, büfé, étel-ital automaták, teakonyha mikróval hűtővel

Elvárások:

Műszaki szakközépiskolai végzettség és/vagy CNC gépkezelői végzettség
2-3 év CNC gépbeállítóként szerzett tapasztalat
Átfogó anyagismeret (forgácsolható acél anyagok ismerete; forgácsolható könnyűfém anyagok ismerete; nyomásos öntészeti anyagok ismerete)
Forgácsolószerszámok ismerete
Méréstechnikai ismeretek (3D; SPC)
Műszaki rajz ismerete (forgácsolási technológiák, marási, esztergálási ismeretek)
Jó problémamegoldó készség

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.