fbpx

Pozíció leírása:

Büki partnercégünk részére Automata magasraktári specialista munkatársat keresünk erősáramú középfokú végzettséggel 4 műszakos munkarendben!

Feladatok:

Raktárvezérlő rendszerben az ASRS és a robottargoncák (AGV) működésének nyomon követése
hibafelismerés és hibaelhárítás, szükség esetén mérnökség, partner bevonása
A munkaterületen előforduló robottargoncák újraindítása
Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
Üzemviteli egyéb karbantartási feladatok elvégzése
Hibára futó paletták kezelése, SAP tranzakciók indítása
Conveyor (szállítószalag) pályákkal kapcsolatos alapvető hibaelhárítási feladatok elvégzése
Projektekben való részvétel, fejlesztési javaslatok
Automata raktári gépkezelőkkompetenciafejlesztése
Szükség esetén helyettesítés

Amit kínálunk:

Kiemelt bérezés + céges bónuszok
Cafetéria juttatás
Csatlakozási bónusz
13. havi és negyedéves bónuszok
100% bérlettámogatás vagy ingyenes céges járatok: Szombathely, Sárvár, Kőszeg, Celldömölk, Répcelak, Jákfa, Rábasömjén, Nemesládony, Beled irányából
Távoli jelöltek számára albérlettámogatási lehetőség

Elvárások:

Erősáramú szakirányú középfokú végzettség (erősáramú elektrotechnikus, villanyszerelő)
Magabiztos felhasználói számítógépes ismeretek (SAP ismeret előny)
Raktározási, logisztikai ismeretek, rendszerszemlélet
Csapatjátékos, proaktív, megbízható és felelősségteljes személyiség
Fejlődésre, új ismeretekre nyitott attitűd
4 műszakos munkarend vállalása
Előnyt jelent a targoncavezetői (3312, 3313, 3324) darukezelői, illetve komissiózó targonca jogosítvány és tapasztalat

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.