Most csatlakozhat az autóipar területén nemzetközi szinten meghatározó szerepet betöltő partnercégünk debreceni gyáregységéhez. A folyamatos innovatív fejlesztéseknek köszönhetően nem csak egy stabil, hosszú távú munkahelyet biztosítanak, hanem komoly szakmai tudást és karrierlehetőséget is.

Feladatok:

A gépek kiszolgálása és üzemeltetése
A folyamatos termelés biztosítása
A gépek működésének felügyelete, hiba jelzése az illetékesnek
A gyártáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
A munkaterület rendben tartása a munkavédelmi előírások szerint

Elvárások:

Középfokú végzettség
Minimum 3 év munkatapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Monotonitástűrés

Munkaidő

2+2 beosztás (2 nap munka, 2 nap pihenő)
folyamatos 12 órás munkarend

Amit kínálunk

Alapbér + pótlékok + bónusz
Szakmai fejlődési lehetőség
Hosszú távú karrierlehetőség
Modern munkakörnyezet
Utazási költségtérítés (30 Ft/km vagy távolsági bérlet 100%)
Céges buszjárat Létavértes irányából

Előnyt jelent:

Autóipari tapaszalat
Gyártási területen szerzett tapasztalat
Tisztatérben szerzett tapasztalat

Jelentkezés Ha felkeltette az érdeklődését ez a munkalehetőség, akkor kérjük, hogy töltse ki a lenti űrlapot és kattintson a “jelentkezem” gombra! Az önéletrajzát ne felejtse el frissíteni és feltölteni jelentkezése mellé.

Hirdető: Humán Centrum Kft.