fbpx

Pozíció leírása:

Lukácsházi partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozíciókban! Akár Svájci betanulással is!

Feladatok:

Nyitott pozícióink:

Végtermékellenőr: Végtermékek mérőeszközökkel történő minőségügyi ellenőrzése.
Gépkezelő: Termelőgépek kezelése műszaki végzettséggel.
Vizuál ellenőr: Vizuális minőségügyi ellenőrzés alapfokú végzettséggel.
Minőségellenőr: alapfokú végzettséggel, minőségellenőri tapasztalattal.
Gyártósor beállító/üzemeltető: Gépsorok beállítása/kiszolgálása, termelés folyamatoságának fenntartása középfokú végzettséggel.
Termelési logisztikus: kézi anyagmozgatás logisztikai tapasztalattal.

Amit kínálunk:

Kiemelkedő bérezés+ céges bónuszok
Saját állományú felvétel, határozatlan munkaszerződés
Próbaidőt követően béren kívüli juttatás
Téli/nyári bónusz
Ingyenes céges buszjárat( Szombathely, Kőszeg, Sárvár, Vasvár irányából)
Modern tiszta munkakörnyezet
Akár szálláslehetőséggel is

Elvárások:

Középfokú végzettség (releváns szakmai végzettség)
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
4 műszak vállalása
Számítógépes ismeret
Proaktív hozzáállás, kiváló problémamegoldó képesség
Minőségügyi szemlélet

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.