fbpx

Pozíció leírása:

Gépkezelő munkatársakat keresünk Miskolc és környékén. Jelentkezz önéletrajzod feltöltésével!

Feladatok:

Folpack fólia, gyógyszerfólia, műanyaglemez gyártása
Műanyaggyártó gépek kezelése
Gyártási folyamat felügyelete
Gyártás előkészítése, kézi és gépi anyagmozgatás
Termékellenőrzés, minősítés
Legyártott termék csomagolása

Amit kínálunk:

Egyénre szabott beillesztési terv egy mentor segítségével
Nyugodt, toleráns, családbarát munkahelyi kultúra
Néhány éve épült modern hűtött/fűtött üzemekbe történő munkavégzés
Jól felszerelt konyha (hűtő, mikrohullámú)
Cafeteria-rendszer
Béren kívüli juttatási rendszer
Szociális juttatási rendszer
13. havi bér (két részletben)
Bónusz rendszer (havi teljesítmény alapján)
Hosszú távú együttműködési terv
Utazási támogatás

Elvárások:

Műszaki irányultságú személyiség
Tapasztalat komplex gépek kezelésében
Szakmunkás / szakközépiskolai végzettség (lakatos, gépész, autószerelő, műanyag alapanyaggyártó, gyártástechnikus, elektrotechnikus)
Legalább átlagos fizikai kondíció ( kar, váll, derék áll időszakos terhelés alatt)
Szoros együttműködés a közvetlen munkatársakkal
Körültekintő munkavégzés
Intelligencia, intuíció, helyzetfelismerő képesség
Gyors reagálás hibahelyzetekben
4 műszakos folyamatos munkarend vállalása

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.