fbpx

Pozíció leírása:

Új pozíció nyílt egy folyamatosan fejlődő vállalatnál, méghozzá termelési logisztikus lehetőség, folyamatos munkarendben! Változatos, aktív lehetőség!

Feladatok:

A gyártás ellátásának aktív biztosítása (komponensek, anyagok) szükség szerint, a felhasznált anyagok rendezése
Késztermékek rendelkezésre bocsátása a logisztika számára
Minták kezelése, eljutattása a meghatározott helyre, könyvelése, dokumentálása a tételhez tartozó előírások szerint
SAP-ban a felhasználás szerinti könyvelés
Félkész termékpaletták átmeneti tárolása
Késztermékek mozgatása a készáru raktárba
Leltározás

Amit kínálunk:

Folyamatosan fejlődő, biztos vállalati háttér
Versenyképes bér + céges bónuszok
Téli-nyári juttatás
Ingyenes céges buszjárat Vasvár, Kőszeg, Szombathely és Sárvár irányából
Bejárási támogatás 100% vagy km támogatás
Modern környezet
Kiszámítható folyamatos munkarend

Elvárások:

Minimum középiskolai végzettség
Termelési üzemben szerzett logisztikai tevékenységgel kapcsolatos tapasztalat
Folyamatos munkarend vállalása
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Precíz, utasítást követő munkavégzés

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.