Tiszakécskei, nemzetközi hátterű, alkatrészgyártó partnerünk csapatába keressük új FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ kollegájukat!

Milyen feladatok várnak a kollegára?

A termelőgépek (Arburg fröccsöntőgépek) beállítása, átállások biztosítása, karbantartás elvégzése, termelés folytonosságának biztosítása. Gyártásindítás, nyomonkövetés.

A munkakör részletei:

A gyártás előkészítése, és a folyamat irányítása

A gyártóberendezések (kontaktozó-, tekercselő-, hegesztőgépek, szervo prések, végszerelő automaták) beállítása, a beállítás naplózása, meghibásodás esetén a javítási munkálatok elvégzése, ezek regisztrálása

A gyártóeszközök állapotának figyelemmel kísérése, meghibásodásának elhárítása, karbantartásuk tervszerű végzése, javításuk dokumentálása naplózása

Késztermék szállításának előkészítése, csomagolás, feliratozások ellenőrzése, rakodás.

A gyártás során keletkező hulladékok, kiürült csomagolóanyagok, veszélyes hulladékok kezelése, üzemen kívülre történő szelektált kivitele, tárolása

Információszolgáltatás felettesnek

A műszakvezető helyettesítése

Az ideális jelölt ismérvei:

Minimum középfokú, releváns képesítés

Legalább 1 éves hasonló tapasztalat

Autóipari szabványismeret előny!

Folyamatos munkarend vállalása

Felhasználói szintű informatikai ismeret

Fröccsöntési területen szerzett tapasztalat

Előny: nyelvtudás

Mire számíthat az új kollega?

Biztos lábakon álló, nemzetközi cégnél, hosszútávú munkavégzés

Kiszámítható, tervezhető munkarend (akár hónapokra előre megadott műszakrend)

Szakmai fejlődési lehetőség, izgalmas feladatok

Béren kívül: havi bónusz (havi bér 10%-ával megegyező összeg)

Jó közösség, támogató munkahelyi kollektíva

Utazástérítés

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.