fbpx

Pozíció leírása:

Itt a helyed!

Feladatok:

A raktár- és logisztikai területen megadott feladatok elvégzése
A logisztika és a készletgazdálkodás napi működtetése, a társterületekkel való kapcsolattartás
A raktárak és a logisztikai terület tisztántartása minden alkalommal
Targoncavezetés
A raktárhelyiségek és a munkakörnyezet folyamatos ellenőrzése
Kézi árumozgatás, árukezelés
Csomagolási műveletek
Javítóalkatrészek kiadása a műhelyek számára a raktárakból
Termékek ki-; és beáramlásának ellenőrzése
Biztosítja, hogy a beérkező alkatrészeket megfelelően fogadják az IT rendszerben, és hogy a szabályozási követelményeket, valamint a vállalati eljárásokat betartják
A szállítási megoldások optimalizálása (idő és költségek)

Amit kínálunk:

Kiemelkedő alapbér
Béren felüli juttatások
Egy műszakos munkarend (H-P)
Tiszta és barátságos környezet

Elvárások:

Logisztikai területen szerzett tapasztalat
Angol középfokú, kommunikációs készség
Targoncavezetői engedély

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.