Pasarét elegáns negyedében található wellbeing stúdió megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TESTKEZELŐ / MASSZŐR MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:

Dolgoztál már testkezelőként?

Vagy masszőrként szeretnéd megtanulni ezt a hivatást és egy szuper csapat tagjaként dolgozni?

Ha igen, akkor ne szalaszd el a lehetőséget és dolgozz versenyképes fizetésért, kellemes környezetben, minőségi gépekkel (vákuum, kavitációs, rádiófrekvenciás gép, testtekercselés stb.)!

Csatlakozz a Villa11 csapatához új ismeretek elsajátítására!

Minimum egy év tapasztalat a testkezelés egyes területein

Jó kommunikációs készség

Hajlandóság új ismeretek elsajátítására

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Szakirányú képesítés (Testkezelő és/vagy masszőr)

Alapszintű angol-nyelv tudás

Főbb feladatok, munkák:

Testkezelő gépek alkalmazása a testszépítés során

Rádiófrekvenciás gépi kezelés

HIEMT

Testfáslizás

Gépi nyirokmasszázs

Kavitáció

Vákuumos kezelés

Amit kínálunk:

Kellemes környezet

Luxusminőségű testkezelő gépek

Piacképes kompenzáció

Munkaidő:

6 óra

Munkavégzés helye

1026 Budapest Torockó u. 26.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Hirdető: WORKLIFE Hungary