fbpx

Pozíció leírása:

Karbantartó technikus munkalehetőség

Feladatok:

Proaktívan, megelőző és javító karbantartással kell foglalkoznia a termelési berendezések és eszközök működési hatékonyságának maximalizálása érdekében.
A berendezések beállítása a technológiai paramétereknek megfelelően. Hiba esetén a hibák gyors és szakszerű elhárítása, valamint a típuscsere során a kijelölt feladatok elvégzése.
Termelőgépek működésének a biztosítása és a telepítésének a támogatása.
Napi karbantartás ésnem várt hibák javítása.
A berendezések előírás szerinti beállítása, hibaelhárítás, a hibák dokumentálása, javítások és módosítások elvégzése
Az 5S szabvány betartása
A mérnökök támogatása
A prototípusok, mintaalkatrészek és a sorozatgyártás folyamatainak kialakításában való részvétel
Munkautasítások alapján munkavégzés egyes folyamatokban.

Amit kínálunk:

Kiemelkedő havi cafeteria juttatás
Tiszta munkakörnyezet
Ingyenes céges buszjárat és/ vagy bejárási támogatás
Bónuszok: ajánlási (toborzási) bónusz, havi és éves bónusz
Munkavállalói kedvezmény program
Hosszú távú bejelentett munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
Közvetlen/családias hangulatú légkör
Ingyen kávé, tea fogyasztás
Túlórázási lehetőség

Elvárások:

A modern termelési és minőségirányítási eszközök, például a lean gyártás, a hat szigma és a TPM gyakorlati ismerete.
Autóipari tapasztalat, minőségirányítási elvek ismerete
Mechanikai/mechatronikai ismeretek
Elektronikai/elektrotechnikai ismeretek
SAP rendszer ismerete
MS Office alkalmazások ismerete

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.