fbpx

Multinacionális gépgyártó partnerünkhöz keresünk

Technikus

munkatársat

Partnerünk ipari kemencék és az azt támogató berendezések kutatás-fejlesztésére, tervezésére, gyártására szakosodott high-tech vállalkozás. Fő termékei közé tartoznak a különféle elektronikus kemencék, automatikus szállítószalagok, porkeverők, szárítók, szállítószalagok és egyéb feldolgozó berendezések, amelyeket széles körben használnak a porok hőkezelési folyamatának fő berendezéseként a lítium akkumulátor anód- és katódanyagainak gyártása során.

A cég jelenleg több mint 1000 embert foglalkoztat világszerte, és az elmúlt években új gyártóbázisokat hozott létre, köztük Biatorbágyon is.

Feladatok:

A berendezések üzemben és az ügyfeleknél történő összeszerelése, a szerelési útmutató és rajzoknak megfelelően és a telepítés támogatása;
Az összeszerelések során fellépő problémák azonosítása és azok kezelése;
Váratlan helyzetek megfelelő rugalmassággal és koordinációs képességgel való kezelése
A vállalat által meghatározott egyéb feladatok ellátása,

Elvárások:

Legalább középfokú műszaki végzettség;
Több, mint 2 éves releváns tapasztalat műszaki területen berendezések telepítésében;
Hidraulikai és pneumatikai ismeretek;
Utazási hajlandóság

Munkavégzés helye:

Telephelyi (Biatorbágy) és helyszíni munkavégzés

Hirdető: Starjobs Magyarország