Partnercégünk, egy több, mint 30 éve a piacon lévő, kamion- és teherautó ponyvák készítésére és javítására szakosodott magyar vállalkozás. Csapatunk bővítéséhez keresünk kollégákat Ponyva Készítő/Szerelő pozícióba.

Ezek lesznek a feladataid a betanulást követően:

kamion- és tehergépjármű ponyvák méret és rajz alapján történő elkészítése és

felszerelése

A munkavégzés helyszíne:

Dunaharaszti (M0 és az 51-es út leágazása)

Elvárások:

legalább szakmunkás végzettség

műszaki érzék és tanulási hajlandóság

megbízhatóság

igényes, precíz munkavégzés

megfelelő fizikum és terhelhetőség

Ajánlatuk számodra:

bérezés: bruttó 420.000-450.000 Ft/hó

Mt. szerinti munkába járás támogatása

év végi teljesítmény bónusz

+ egy teljesen új szakmát is kapsz a kezedbe

100% csapatmunka

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Ha szeretnél egy stabil és megbízható munkahelyen dolgozni, ahol megbecsülik a munkádat, jelentkezz most! Küld el önéletrajzod!

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.