fbpx

A feladataid lesznek:

A berendezések és gépek működésének, valamint a termékminőség stabilitásának biztosítása;
Felelősség a gépek átvizsgálásáért, a rendellenes állapotinformációk rögzítéséért, a problémák feltárásáért és azok időbeni kezeléséért, valamint a megelőző karbantartási program végrehajtásáért;
Új munkatársak képzése és mentorálása;
Felelősség a gépkarbantartók napi munkaszervezéséért, a munkaeredmények ellenőrzéséért, a technikusok időbeosztásáért és a riportálásért.

Amit tőled várunk:

Minimum középfokú releváns végzettség;
Több mint 3 év releváns tapasztalat a karbantartás területén;
A mechanikai alapelvek, elektromos alapismeretek, pneumatika, hidraulika ismerete;
PLC program módosításában szerzett jártasság;
KUKA robot ismeretek;
Nem szabványos automatizálási berendezésekkel kapcsolatos karbantartási tapasztalat, alapvető elektromos hibák és a mechanikai hibák javítására való képesség;
Felhasználói szintű számítógépes ismeret, MS Office programok használatában szerzett jártasság;
Folyékony angol nyelvtudás;
Több műszakos munkarend vállalása;
Debreceni munkavégzés vállalása.

Amit mi biztosítunk:

Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
Szakmai fejlődési lehetőség;
Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;
Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában.

Hirdető: Contemporary Amperex Technology Hungary Kft.