A világ egyik legnagyobb és leggyorsabban terjeszkedő gumiabroncs gyártó vállalatához keresünk
OPERÁTOROKAT, KARBANTARTÓKAT Dunaújvárosbaazonnali kezdéssel!

Feladatok

Alapanyagok termelésre való előkészítése

A betanítás során legjobb tudása szerint a tananyag teljeskörű elsajátítása

Felügyelet alatti munkavégzés.

A munkaterület gépeinek / berendezéseinek / eszközeinek optimális és biztonságos üzemeltetése, a munkaterületre vonatkozó követelményeknek, az elvégzett képzéseknek és tanfolyamoknak megfelelően.

Munkafolyamatok ellenőrzése, szabályozása és kapcsolattartás.

Napi ellenőrzések végrehajtása, munkajelentések, ellenőrzőlapok kitöltése, szabványok, munkautasítások betartása.

Munkavédelmi előírások betartása.

Termék és folyamat nem megfelelősége esetén az érintett termék elkülönítéséről való gondoskodás a gyártási folyamat megállítása, a közvetlen felettesek azonnali tájékoztatása.

A vállalat gépeinek / berendezéseinek és eszközeinek állagmegóvása, tisztán tartatása

Egyéb információk

Modern munkakörnyezet

Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Kedvezményes gumiabroncs vásárlás

Betanított álló munka

Hirdető: Work Force Kft.