fbpx

Pozíció leírása:

Van hegesztői végzettséged? Rendelkezel egy kis tapasztalattal is? Légy részese a pörgésnek! Marcaliba keresünk CO hegesztőket.

Feladatok:

Védőrácsok vázszerkezetének védőgázas hegesztése, a megadott specifikációk/méretek és utasítások alapján
A vonatkozó szabványok pontos betartása, rendszeres hegesztési tesztek végzése
Varratok előírás szerinti ellenőrzése, együttműködés a minőségbiztosítással
A munka és tűzvédelmi előírások betartása, valamint a munkahelyi rend fenntartása
A munkavégzéshez szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése

Amit kínálunk:

Versenyképes alapbér és teljesítményprémium rendszer + 13. havi fizetés
Széles körű
Cafeteria juttatások
Nemzetközi munkakörnyezet
Fiatalos csapat
Professzionális háttér
Továbbképzési lehetőségek
Ingyenes céges buszjárat

Elvárások:

Szakirányú hegesztői végzettség
Műszaki rajzolvasási ismeretek
Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás
Az előírt normaidőknek megfelelő teljesítmény elérése
Csapatban való munkavégzés
Kreativitás
Változásokra, újdonságokra való nyitottság
Rugalmasság
Érvényes tűzvédelmi szakvizsga

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.