A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. Szakanyag Centrum raktárgazdálkodás szervezetébe keressük új kollégánkat!

Szervezeti egységünk fő feladata a szakanyag készletekhez kapcsolódó anyagátvételi, kezelési, tárolási, kiszolgálási, elszámolási, raktározási folyamatok működtetése.

Szívesen részt vennél feladatainkban és lennél csapatunk tagja? Várjuk jelentkezésedet!

Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!

Új munkatársunk feladatai lesznek

a raktárba beszállított anyagok előírások szerinti átvétele, kiadása, fizikai kezelése és a kapcsolódó kézi anyagmozgatás végzése
az anyagok tárolási helyének meghatározása az optimális tárhelykihasználás figyelembevételével és az anyag tulajdonságainak megfelelően
a MÁV- Volán Csoport anyagigényeinek a kért határidőre történő kielégítése, a kiadandó anyagok igény szerinti komissiózása, szakszerű csomagolása, szállításra történő előkészítése
a tárolt anyagok állagmegőrzésének folyamatos biztosítása
a balesetmentes munkavégzés céljából felel a raktári rend betartásért és a munkaterület rendezettségéért, tisztaságáért
a készletek elszámoltatásával kapcsolatos tevékenységben való aktív reszt vétel (leltározás, önrovancsolás, meglepetésszerű leltározás, stb.)

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

legalább alapfokú állami iskolai végzettség (befejezett 8 általános)
raktári munkában szerzett tapasztalat
fizikai alkalmasság

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

fegyelmezett munkavégzés
pontosság
precizitás
megbízhatóság

Előnyként értékeljük

középfokú állami iskolai végzettség
anyaggazdálkodási vagy logisztikai szakképesítés
számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
targoncavezetői jogosítvány

Amit ajánlunk

barátságos csapat
hosszú távú foglalkoztatási biztonság
támogató munkahelyi légkör
bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére

Hirdető: MÁV Szolgáltató Központ Zrt.