fbpx

Tecnica Ungheria Kft.

Olasz tulajdonú 1960-ban alapított vállalat, amely mostanra a téli sportfelszerelések és lábbelik piacán piacvezető céggé nőtte ki magát. Jelenleg 9 országban 19 gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több mint 1.400 főt foglalkoztat, termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók.

Nagykállói gyártóüzemünk bővítése során munkavállalókat keresünk

Szabászati-operátor munkakörbe két műszakos munkavégzésre

Feladatok:

Sícipő bélés komponenseinek, alkatrészeinek szabása manuális és félautomata gépeken.

Az álláshoz tartozó elvárások:

középiskolai végzettség

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés
8 órás munkavégzés
Prémium
Étkezési lehetőség a cég telephelyén
K&H SZÉP kártya – cafeteria
Teljesítményre ösztönző juttatási rendszer
Ingyenes céges buszjárat Nagykálló vonzáskörzetében, Nyíregyháza Újfehértó és Érpatak
Munkába járás támogatása: – 30.-Ft/km költségtérítés gépkocsival, bérlet hozzájárulás

Munkavégzés helye: Nagykálló

Amennyiben szimpatikus Önnek a lehetőség, úgy várjuk önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva, vagy érdeklődjön a 06 – 42 / 887363 – as telefonszámon.

Hirdető: Tecnica Ungheria Kft.