Takarmánygyártó, gabona- és fehérjenövény kereskedő cégcsoport megbízásából környei premixüzemébe munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

UDAVAROS – KARBANTARTÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:

Pontos, precíz és felelősségteljes munkavégzés

Segítőkészség, csapatszellem

Műszaki érzék

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Műszaki alapvégzettség

Mezőgazdasági alapvégzettség

Érvényes OKJ-s targonca kezelő jogosítvány

Kisgép-kezelői vizsga

Főbb feladatok, munkák:

A rábízott kertészeti, termelő és karbantartóüzemi berendezések üzemeltetése, kezelése, valamint felügyelete az érvényes utasítások alapján

Az üzemi technológiai folyamat zavartalanságának biztosítása

A technológiai előírások és a kezelési utasítások betartása

A rábízott gépek, berendezések ápolása, tisztítása körültekintő kezelése

1 műszakos 8 órás munkavégzés vállalása nyári időszakban alkalmanként túlórával

A telephely külső környezetének, higiéniai állapotának megfelelő biztosítása

Az üzemek működése során keletkezett hulladék bálázása kezelése. Ezzel kapcsolatos szükség szerinti rakodási feladatok elvégzése.

Gépi és kézi fűnyírás, hóeltakarítás, levelek összegyűjtése.

Alap telephelyi nem üzemi karbantartási feladatok elvégzés

Amit kínálunk:

Korszerű, folyamatosan fejlődő nemzetközi, ugyanakkor családias környezet

Munkavállalói ajánlási program

Szakmai fejlődés és képzési lehetőségek

Azonnali munkakezdés

Hosszútávú, stabil munkahely

Piacképes bérezés (alapbér + egyéb juttatások + SZÉP-kártya juttatás)

Utazási költségtérítés saját jármű illetve tömegközlekedési eszköz használata esetén is

Munkavégzés helye

2851 Környe, Tópart u. 1

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Hirdető: WORKLIFE Hungary