fbpx

Feladatok:

Oktatásokon való rendszeres részvétel
Mentorok támogatása
Bemutatott, betanult folyamatos gyakorlatban való hasznosítása
Termék minőségének ellenőrzése, dokumentálása
Gépkezelők, gépbeállítók munkájának támogatása, később munkájuk felügyelete, irányítása
Folyamatos adatgyűjtés, szükséges adminisztráció elvégzése számítógépen
Műszaknapló vezetése és adatgyűjtés digitális

formában

Elvárások:

Érettségi
Műszaki érdeklődés
3 műszakos munkarend vállalása
Számítógép felhasználó szintű ismerete

A

munkáltató ajánlata:

Kiemelkedő, folyamatosan emelkedő bérezés
3-4 havonta előrelépési lehetőség
Ingyenes céges buszjáratok műszakos munkarendhez

igazodva
Bejárási támogatás
Nemzetközi, stabil, nagy múlttal rendelkező

vállalat
Cafetéria (nyugdíjpénztári hozzájárulás,

családtámogatások, életbiztosítás)
Év végi jelenléti bónusz
Céges rendezvények, jubileumi juttatások
Tiszta, igényes, rendezett munkakörnyezet
Dinamikusan fejlődő cég, megbízható, hosszú távú

munkalehetőség

A

munkavégzés helye:

Veszprém

A

munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti

Tanácsadó Kft. veszprémi gyártó partnere megbízásából toboroz érettségivel

rendelkező pályakezdőket, pályaelhagyókat, akik nyitottak multinacionális környezetben

elhelyezkedni. karrierjüket építeni élelmiszeripari területen.

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.