fbpx

Pozíció leírása:

Villamos kapcsolóberendezések tesztelésére munkatársat keresünk Dunavecsére, 2 műszakos munkarendbe! Jelentkezzen fényképes Önéletrajzzal!

Feladatok:

Villamos kapcsolóberendezések, illetve azok részegységeinek minőségügyi ellenőrzése
Ellenőrzéshez kapcsolódó papír alapú és digitális adminisztráció pontos elvégzése

Amit kínálunk:

Átlagon felüli havi alapbér
Cafetéria már az ELSŐ naptól kezdve
Havi bónusz és év végi jutalom
Műszakpótlék 30%
Munkaruha biztosítása
Biztonságos munkakörnyezet
TELJES utazási támogatás autóval történő munkába járás esetén
Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Dunaújváros, Fülöpszállás, Kunszentmiklós, Rácalmás, Solt, Szabadszállás, Szalkszentmárton, Tass
Hosszú távú munkalehetőség!

Elvárások:

Villanyszerelő végzettség
Számítógép felhasználói szintű ismerete
Műszaki rajzolvasás
Mérőeszközök ismerete
2 műszakos munkarend vállalása (06:00-14:30, 14:30-23:00)

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.