fbpx

Pozíció leírása:

Mozdonyvezetőt keresünk Budapest XXI. kerületébe!

Feladatok:

Mozdony vezetésével elvégzi a tolatási mozgásokat a tolatásvezető és a tolatócsapat jelzései alapján
Induló-érkező konténervonatok továbbítása a METRANS csepeli terminál-Soroksári út rendező pályaudvar viszonylatban
Mozdony üzembiztos működése, állapota megóvásának biztosítása, tisztán tartása
Üzem közben előforduló elhárítható meghibásodások megszüntetése.

Amit kínálunk:

Nemzetközi, stabil vállalati háttér
Hosszú távú munkalehetőség
Azonnali kezdési lehetőség
Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
Szakmai továbbképzés
Innovatív közeg
Fiatal, dinamikusan fejlődő, sikeres csapat
Minden ledolgozott munkaórára 30%-os műszakpótlék
13. és 14. havi fizetés a próbaidőt követően
Cafetéria jutattás a próbaidő után
Medicover egészségbiztosítás próbaidő lejárta után
Munkába járás támogatása Budapest közigazgatási határán kivülről : autóbuszbérlet, vagy Máv-Start prémium kártya, vagy üzemanyagtérítés (30 Ft/km)
Munkaruha, munkaeszközök biztosítása

Elvárások:

Sajátcélú vasúti pályahálózaton járművezetőiengedély(dízel-kategóriavizsga)
Érvényes egészségügyi alkalmassági határozat
3 évnél nem régebbiidőszakos vizsga igazolása
Az időszakos oktatásokon való részvétel igazolása
Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.