Világviszonylatban is kiemelkedő multinacionális vállalathoz keressük az új kollégátKarbantartó mérnökmunkakörbe.

Milyen feladatok várnak a leendő munkavállalóra?

Karbantartó kollégák munkájának felügyelete és támogatása

Éves, tervezett karbantartási feladatok megszervezése

Karbantartással és a fejlesztéssel összefüggő projektek kiírása és teljeskörű kivitelezés

Szerződött külsős cégek munkájának szervezése és ellenőrzése

Tartalék alkatrészek rendszerezése, rendelési igények leadása SAP rendszerben

Elvárások:

Minimum 3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Középfokú, aktív angol nyelvtudás.

Felsőfokú villamosmérnöki végzettség.

Mit ajánl partnerünk a munkavállalónak?

Régióban vonzó alapbér.

Cafeteria: nettó 200,000 / év (SZÉP kártya).

Étkezés támogatás: nettó 16,500 / hó (SZÉP kártya)

Utazás: ingyenes céges buszjárat (Budapestről is)

Lakhatás: térítésmentes szállás (saját szállónkon)

Gépkocsi támogatás: ahonnan nincs busz ~50 ft / km*

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.