fbpx

Tecnica Ungheria Kft.

Olasz tulajdonú 1960-ban alapított vállalat, amely jelenleg 10 országban 6 féle gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több mint 3.150 főt foglalkoztat. Termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók. Termékportfoliójához tartoznak a Blizzard-Tecnica, Lowa, Moon Boot®, Nordica, and Rollerblade® termékei.

Nagykállói gyártóüzemünkbe keresünk új kollégát

Karbantartó munkakörbe

Főbb feladatok:

Gépek üzemvitelének biztosítása
Időszakos felülvizsgálatok
Meghibásodásokat megelőző karbantartások

Feltétel:

Elektromos és mechanikus szakirányú végzettség
Elektronikai műszerész / technikus vagy
Mechatronikai technikus
Alapvető PLC ismeretek

Elvárások:

Rugalmas munkavégzés
Csapatmunka
Jó probléma megoldó készség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Kettő műszakos munkarend

Előnyt jelent:

5 év szakmai tapasztalat
Pneumatikus és hidraulikus ismeretek

Amit ajánlunk:

Stabil, nemzetközi hátterű cég
Innovatív környezet, tanulási és folyamatos fejlődési lehetőség
Hosszútávú foglalkoztatás, határozatlan idejű munkaviszony
Munkába járás 100%-os támogatása, (céges buszjárat) vagy 30.- Ft/km költségtérítés gépkocsival*
Ingyenes céges buszjárat Nagykálló vonzáskörzetében, Nyíregyháza, Újfehértó és Érpatak
K&H SZÉP kártya cafeteria
Versenyképes és teljesítményre ösztönző juttatási rendszer

Munkavégzés helye: Nagykálló

Fényképes szakmai önéletrajzokat a lenti “Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

Hirdető: Tecnica Ungheria Kft.