fbpx

Pozíció leírása:

Celldömölki partnercégünk számára keresünk munkavállalókat Raktáros pozícióban targoncavezetői engedéllyel

Feladatok:

Alapanyagok be- és kivételezése, előkészítése a gyártás részére
Készáru tárolása és előkészítése a kiszállításhoz
Elektromos vezetőüléses targonca használata

Amit kínálunk:

Kiszámítható biztos jövedelem
Kiemelt műszakpótlék
Béren kívüli juttatások / Cafetéria Prémium rendszer
Jelenléti bónusz
Hűségprémium
Céges buszjárat megadott településekről
Bejárási támogatás buszjárattal nem érintett településekről
Szakmai fejlődés, gyakorlatszerzési lehetőség
Családias modern munkakörnyezet

Elvárások:

Új típusú három kategóriára érvényes targonca vezetői engedély (gyalog kíséretű, vezető üléses, vezető állásos)
Számítógépes ismeretek
Önálló munkavégzés, terhelhetőség, megbízhatóság
Hasonló munkakörben szerzett targoncavezetői ill. raktározási tapasztalat előnyt jelent

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.