fbpx
A jelentkezés lezárva

16 éve működő cégünk tapasztalt, önállóan dolgozni tudó regisztrált mérlegképes könyvelő munkatársat keres hajdúszoboszlói telephelyre, jól megközelíthető helyen.

Főbb feladatok:
– teljeskörű könyvelési feladatok (vevő, szállító, bank, pénztár, vegyes);
– bankszámla kivonatok könyvelése;
– főkönyvi elhatárolások képzése, feloldása, évközi nyomon követése;
– ÁFA analitika és bevallás készítése;
– számviteli, adózási, bevallási és beszámolási kötelezettségek pontos teljesítése a számviteli standardoknak megfelelően;
– hatóságok, hivatalos szervek (NAV, KSH, Bíróság stb.) felé történő adatszolgáltatások;
– havi és negyedéves zárások lebonyolítása;
– eredménykimutatás és mérleg elkészítése, részfeladatok elvégzése;
– beszámoló készítés;

Az álláshoz tartozó elvárások:
– mérlegképes könyvelői végzettség és aktív mérlegképes könyvelői regisztráció;
– teljes körű könyvelésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat;
– gyakorlat az éves zárások, mérlegek elkészítésében;
– naprakész számviteli és adózási ismeretek;
– Microsoft Office ismeret (elsősorban Excel);
– együttműködésre és csapatmunkára való készség;
– jó kommunikációs készség;
– határozott, a munkában precíz, önállóságra képes, dinamikus egyéniség;
– kiemelkedő problémamegoldó készség, lojalitás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
– HostWare program ismerete

Amit kínálunk:

– fiatalos csapat;
– teljes munkaidős foglalkoztatás;
– fix, kiszámítható, rendszeres bérfizetés (megegyezés szerint);
– könnyen megközelíthető hajdúszoboszlói munkavégzési hely.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva.