fbpx
A jelentkezés lezárva

PHP fejlesztő / programozó

Miskolci irodánkba web fejlesztő pozícióba keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • Webes alkalmazások tervezésében és fejlesztésében való részvétel
  • Meglévő oldalak fejlesztése, tesztelése, optimalizálása
  • Rendszerintegrációk megvalósítása
  • Teljesítményoptimalizálás
  • Tesztelés és dokumentáció készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • PHP magas szintű ismerete
  • Laravel framework magasszintű ismerete
  • MySQL magas szintű ismerete
  • Javascript ismeret (JQuery-ben szerzett tapasztalat előny)
  • Objektumorientált szemléletű fejlesztés
  • Legalább 1 verziókövető rendszer ismerete
  • Optimalizációs ismeretek (adatbázis és architektúra)
  • Legalább 2,5 év programozói szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • 8 órás teljes munkaidő

Szükséges nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye: Miskolc