fbpx
A jelentkezés lezárva

A NIVO csoport Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Raktáros

Főbb feladatok, munkák:

·         Válalatirányítási rendszerben való készletmozgások rögzítése, dokumentumkezelés,
·         Beérkező áruk mozgatása és átvétele okmányok alapján,
·         Raktári anyagmozgatás,
·         A raktározott áruk csomagolása, összeállítása,
·         Leltárban való részvétel,
·         Raktári tisztaság és rend fenntartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

·         Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
·         Raktári területen szerzett tapasztalat,
·         Targonca kezelői jártasság (ha nincs hozzá jogosítványa, nálunk megszerezheti),
·         Alapvető számítástechnikai ismeretek, szoftverhasználati jártasság,
·         M0-s melletti telephelyre (Nagytarcsa) való kijutási lehetőség (autó előny, de csak a kijutáshoz szükséges).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

·         Vállalatiránytási rendszer használata

Amit kínálunk:

·         Kiemelkedő műszaki színvonal, és szakmai környezet, raktározástechnológiai újdonságok,
·         Folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőségek,
·         Hosszútávú munkavégzés – dinamikus növekvő és fejlődő cégcsoporton belül,
·         Barátságos csapat,
·         Fix, bejelentett jövedelem,
·         Évszaknak megfelelő munkaruha.

Munkavégzés helye:

2142 Nagytarcsa, Szilas utca

A “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva, kérjük csatolja fényképes önéletrajzát nettó fizetési igénye megjelölésével!

Címkék: ,