fbpx
A jelentkezés lezárva

A BPS Kft., mint a Treston ipari bútorok magyarországi disztribútora

ÉRTÉKESÍTŐ
munkatársat keres

Feladatok:

  • A prémium minőségű finn Treston ipari bútorok B2B értékesítése a gazdaság jelentős szereplői részére az ország egész területén
  • Új vevők felkutatása, meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
  • A forgalmazott termékek iránti igény generálása
  • Az igényeknek megfelelő bútorok konfigurálása, ajánlatok kidolgozása, nyomon követése
  • Projektek menedzselése
  • Kapcsolattartás a gyártóval
  • Termékportfólió bővítése, együttműködés új gyártókkal történő kapcsolat kiépítésben

Elvárások:

  •  B2B értékesítési tapasztalat
  • önálló, felelősségteljes, igényes munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség
  • középfokú végzettség
  • műszaki érdeklődés
  • angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű PC ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • meglévő ügyfélkapcsolatok
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem jól működő bónuszrendszerrel, cafeteria
  • stabil gazdasági háttér, jelentős piaci részesedés meghatározó projektekkel
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • kulturált munkakörnyezet új építésű irodában, Nagytarcsán az Örs vezér tértől 20 percre
  • Home Office-ban történő munkavégzés lehetőségét megegyezés szerint biztosítjuk
  • távoli munkavégzést is hatékonyan segítő IT háttér, notebook, mobiltelefon
  • cégautó magánhasználatra is
  • változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatalos, szakmájában kiemelkedően tapasztalt csapat
  • sales és műszaki képzések
  • támogatott angol nyelvtanulás

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokat várunk, ÉRTÉKESÍTŐ tárggyal.

Címkék: ,