fbpx
A jelentkezés lezárva

Munkatársat keresünk Betanított szakács pozícióba.
10 étteremből álló, folyamatosan bővülő étteremlánc, X. kerületben található központi termelőkonyhájára keresünk pozitív szemléletű, megbízható betanított szakácsot.

Főbb feladatok, munkák:

  • szószok főzése receptúra alapján
  • részvétel a személyzeti étel elkészítésében, 20-25 főre
  • higiéniai és konyhatechnológiai (HACCP) előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • üzemi konyhán szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel
  • az előírt szabályok betartatása

Amit kínálunk:

  • munkaruha
  • személyzeti étkezés
  • heti 40 órás munkaidőkeret
  • hosszú távú munkalehetőség, egy stabil háttérrel rendelkező cégnél
  • kiszámítható, tervezhető beosztás és szabadság
  • nyugodt, stresszmentes munkahelyi légkör

Fizetés: nettó 275.000 Ft

Munkavégzés helye: 1106 Budapest, Fehér út 10.

Ha magadra ismertél, ne habozz, küldd el fényképes önéletrajzodat a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva.

Címkék: ,