fbpx
A jelentkezés lezárva

Dán tulajdonú szálcement alapú homlokzati burkolólapok gyártásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársak jelentkezését várjuk az alábbi pozícióba:

Műszakvezető

Fő feladatok:

– Irányítod a műszakodat, nyomon követed a technológiai folyamatokat
– Kiértékeled a tapasztalt eltéréseket, rendellenességeket  és rendelkezel a szükséges beavatkozások végrehajtásáról
– Felelősséggel tartozol a munkafegyelem megtartásáért és a műszakok átadás-átvételével kapcsolatos kommunikációért, termelés folyamatosságának biztosításáért és a termelési terv megvalósításáért
– Felelős leszel a vonatkozó jogszabályok és szabályzatok betartatásáért és betartatásáért
– Javaslatokat teszel a munka hatékonyságának és gazdaságosságának növelésére és
– Intézkedéseket teszel a munkahelyi balesetek elkerülése érdekében
– Folyamatosan fejleszted munkatársaidat, biztosítva minden munkaállomáson a megfelelően képzett munkavállalót
– Közreműködsz a dolgozókkal kapcsolatos személyügyi tevékenységekben (kiválasztása, betanítása, teljesítményértékelés).

Amit kínálunk:

– Tervezhető jövő, biztos megélhetés
– Szakmai- és személyi fejlődési lehetőség
– Tervezhető beosztás: 3×12 óra nappal; 3 nap pihenő; 3×12 óra éjszaka; 3 nap pihenő
– Bejárás támogatása (tömegközlekedést 100%-ban és saját gépkocsit 15 Ft/km)
– Első teljes hónaptól caffetéria

Elvárások:

– Legalább középfokú végzettség
– Legalább 3-5 év műszakvezetői tapasztalat
– Felhasználói szintű MS Office tudással
– Lean, Kaizen, 5S ismerettel

Önéletrajzodat várjuk a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva a bérigényed megjelölésével.