fbpx
A jelentkezés lezárva

Főbb feladatok:

·       számlák rögzítése, tartalmi és formai ellenőrzése, számlarendezés

·       problémás, hibás számlák egyeztetése az érintettekkel

·       további adminisztratív feladatok elvégzése

Amit kínálunk:

·       Akár azonnali kezdési lehetőség

·       Könnyen megközelíthető munkahely (Bp. 13. ker. Árpád híd metró megállóhoz közel)

·       Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség

·       Határozatlan idejű munkaszerződést egy biztos lábakon álló, fejlődő, magyar tulajdonú cégnél

·       Utazási támogatás

·       Próbaidő után béremelés

Sikeres pályázathoz szükséges elvárások:

·       pénzügyi-számviteli végzettség vagy folyamatban lévő (levelező) tanulmányok – az állás teljes munkaidős, H-P 8:00 – 16:30 munkaidővel!

·       pályakezdő vagy legfeljebb fél-1 éves könyvelői tapasztalat

·       felhasználói szintű számítógépes ismeret, különös tekintettel az MS Excel programra

·       A feladat ellátásához monotonitástűrés, nagyfokú precizitás, nagyfokú figyelem és analitikus gondolkodásmód szükséges

Címkék: , ,