fbpx
A jelentkezés lezárva

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Áru átvétele;
  • Áru kiadása az ügyfeleknek;
  • Áru összekészítése saját szállításra, bérfuvarra és személyes vásárlás esetére;
  • Raktári rend biztosítása;
  • Szállítólevelek kezelése;
  • Visszáru kezelés;
  • Leltározás.

 Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Raktáros/árukiadó vagy targoncás/árukiadó területen szereztél szakmai tapasztalatot
  • Keményen, szorgalmasan és pontosan dolgozol;
  • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel;
  • Megbízhatóság, kötelességtudat jellemez;
  • Mindig udvarias és segítőkész vagy az ügyfelekkel és munkatársaiddal;
  • Már megszerezted a targoncavezetői jogosítványt;
  • Előnyt élvezel a többi jelölttel szemben, ha rendelkezel építőipari anyagismerettel, B vagy C kategóriás jogosítvánnyal.

Miért válassz minket?

  • Mi mutatja meg jobban, mint a vírushelyzet alatti működésünk: hogy stabil, megbízható, fejlesztésekben élen járó cég vagyunk;
  • Nálunk hosszú távra tervezhetsz: határozatlan idejű munkaszerződést kötünk veled;
  • Egy műszakos, kiszámítható munkaidő, családias munkahelyi légkör, jófej csapat és rendezett munkakörülmények jellemeznek bennünket;
  • Versenyképes jövedelmet, munkaruhát, utazási hozzájárulást biztosítunk;
  • Teljes körű szakmai támogatást kapsz felkészülésedhez, majd rendszeres szakmai képzéseinken folyamatosan bővítheted tudásod;
  • A vírushelyzet időszaka alatt biztosítjuk számodra a szükséges védőfelszereléseket (maszk, kesztyű, kézfertőtlenítő);

Miért szeretnek kollégáink itt dolgozni?

  • Ha még többet szeretnél megtudni kollégáink véleményéről és cégünkről, nézd meg honlapunk Karrier menüpontját, vagy Facebook oldalunkat (Új Ház Centrum Piramis Építőház Kft)!

Címkék: , ,