fbpx
A jelentkezés lezárva

ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS-at keres a 30 éve piacon lévő Strauss Metal Kft.  folyamatosan fejlődő, sikeres, 100%-ban magyar családi vállalkozás, lemezmegmunkálással készülő saját termékeket gyárt és forgalmaz, hazánk vezető páncélszekrény gyártója. A Strauss Metal márkanév alatt több mint 600 féle saját fejlesztésű, innovatív termék kerül forgalomba, melyhez a vállalkozás értékesítő munkatársakat keres.

Feladatok:

– potenciális ügyfelek megkeresése, meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás (telefon, email)
– ajánlatok készítése és nyomon követése, megrendelések felvétele
– értékesítési csapat támogatása

Elvárások:

– érettségi vagy középfokú műszaki/kereskedelmi végzettség
– legalább 2 éves értékesítési tapasztalat
– kiemelkedő kommunikációs készség, kitűnő tárgyalástechnika
– problémamegoldó képesség, precizitás
– Office programok készségszintű ismerete
– önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

– terhelhetőség, fémipari területen való jártasság
– proaktív hozzáállás
– angol és-vagy német nyelvtudás
– B-kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

– fix + mozgóbér
– 1 műszakos munkarend
– bejelentett munkaviszony, versenyképes bérezés
– munkába járási költség hozzájárulás
– fejlődési lehetőségek, változatos, széles spektrumú feladatok
– családias környezet
– hosszú távú, biztos munkahely egy sikeres és folyamatosan fejlődő vállalatnál

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Címkék: , , ,