fbpx
A jelentkezés lezárva

Baranya Megyei Borászat könyvelő munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Beérkező számlák kontírozása, rögzítése
  • Pénztárbizonylatok rögzítése, kontírozása
  • Tárgyi eszközök kezelése
  • Készletkönyvelés
  • Gazdasági események könyvelésének határidőre való elvégzése
  • Havi ÁFA bevallások elkészítése
  • Egyéb negyedéves adók bevallásának elkészítése (pl. cégautóadó)
  • Havi, illetve éves zárlati munkák végzése
  • Éves beszámolók készítésében való közreműködés
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, a gazdasági társaságokkal a munka során felmerült kérdések tisztázása érdekében
  • Főkönyvi és analitikus egyeztetések

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pénzügyi-számviteli ügyintézői / Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Microsoft Word és Excel magabiztos használata
  • Önálló, precíz, igényes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Adójogszabályokban való jártasság
  • Idegen nyelv ismerete

Amit nyújtunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek
  • Home office megbeszélés alapján
  • Évente pár alkalommal értékes borcsomaggal ajándékozunk meg, illetve a mindennapokban kedvezményes vásárlás illet meg kínálatunkból

Címkék: , ,