fbpx
A jelentkezés lezárva

Budapest VII. kerületi Társasházkezelő cég, keres teljes munkaidős, határozatlan időtartamú munkaviszony betöltésére, társasházkezelőt.

Főbb feladatok:
— társasházak albetéteihez kapcsolódó operatív, napi ügyintézés,
— telefonos és személyes ügyfélfogadás, beérkező levelek megválaszolása,
— kapcsolattartás a lakókkal, közműszolgáltatókkal, alvállalkozókkal,
— Számvizsgáló Bizottsággal való kapcsolattartás, egyeztetés
— tájékoztató anyagok, egyéni elszámolások elkészítése és kiküldése
— beszámolók, költségvetések elkészítése
— a társasházak közgyűléseinek előkészítése, megtartása, jegyzőkönyvvezetése
— a társasházak szerződéseinek elkészítése, kezelése
— pályázatok készítése
— közgyűlési határozatok végrehajtása
— garanciális kérdések kezelése, az érintett beruházókkal való kapcsolattartás, egyeztetések

Elvárások:
— minimum középfokú végzettség;
— ingatlankezelői és/vagy társasházkezelői képzettség;
— jó kommunikációs készség;
— csapatmunka és önálló munkavégzési készség, precizitás,
minimum egy éves ingatlankezelői, és/vagy társasházkezelői munkakörben eltöltött gyakorlat.

Amennyiben a munkakör felkeltette az érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát, bruttó jövedelemigény megjelölésével várjuk.