fbpx
A jelentkezés lezárva

Egyedi, prémium minőségű bútorok gyártásával foglalkozó Soproni asztalosipari vállalkozás felvételt hirdet a következő pozícióba:

-Asztalos Szakmai/Gyakorlati Oktató

Munkaköri leírás:

– Az általunk foglalkoztatott tanulók oktatása, fejlesztése egyéni és csapatszinten

– Gyártásba való részvétel segítése

– Szakoktatási folyamat tervezése és előkészítése

– Oktatási, értékelési és vizsgáztatási feladatok ellátása

Feltételek:

– Hasonló munkakörben szerzett jártasság és tapasztalat

– Jó kommunikációs készség

– Problémamegoldó képesség és analitikus gondolkodás

– Önálló munkavégzés és döntéshozatali képesség

Előny:

– Asztalos gyakorlati oktatói végzettség

Amit kínálunk:

– 400.000 forint nettó fizetés / hó

– Egyműszakos munkarend

– 4 vagy 5 napos munkahét

Jelentkezéseket a 0670 / 603 – 7340 – es telefonszámra, vagy az info@molnar-asztalosmuhely.hu e-mail címre várjuk

Címkék: ,