fbpx
A jelentkezés lezárva

Béremelés 2020.10.01-től veszprémi autóipari világmárkák számára gyártó, francia partnercégünknél, melynek megbízásából munkatársakat keresünk hosszútávra az alábbi munkakörbe:

Gyártósori összeszerelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Könnyű fizikai munka
  • Összeszerelés
  • Gépkezelés
  • Vizuális ellenőrzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Betöltött 18. életév
  • Jó kézügyesség, precíz, pontos munkavégzés
  • Három műszak vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hosszú távú elkötelezettség
  • Rugalmasság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés, határozatlan idejű szerződés
  • 3 műszakos munkarend
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Havi prémium és 13. havi fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag- cafeteria, étkezési támogatás, iskolakezdési támogatás
  • Fiatalos, vidám légkör
  • Kiváló munkakörülmények – Klimatizált, tiszta környezet, új gyárépület, legújabb technológiák
  • Ingyenes szállás lehetőség, havi egyszeri ingyenes hazautazás
  • Munkába járási költségtérítés

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek és álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el jelentkezését.