fbpx
A jelentkezés lezárva

Egy budapesti – 18. kerület (Pestszentimre) –  3 állásos, márkafüggetlen autószerelő műhelybe keresek önállóan dolgozni tudó

AUTÓSZERELŐ

munkatársat.

A feladatok:

  • Hibamegállapítás
  • Diagnosztikai programismeret és alkalmazás
  • Gépjárművek és gépjárműmotorok vizsgálata és műszaki ellenőrzése
  • Személyautók javítási, karbantartási munkafolyamatainak elvégzése
  • Járművek hatósági vizsgára felkészítése
  • Gumicsere, olajcsere, futóműbeállítás…

Műhelyünk az autójavításon kívül gépjármű bérbeadással is foglakozik. Örömmel vesszük az olyan jelentkezők önéletrajzát, akik nyitottak ebben az üzletágunkban is tevékenykedni (gépjárművek átadása, átvétele).

Amit kérünk:

  • 3-5 éves autószerelői tapasztalat
  • Diagnosztikai programok ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Windows, levelezés, internethasználat…)

Az alkalmazásnál előnyt jelent:

  • Hibrid gépjárművel javításában szerzett tapasztalat
  • Autóvillamossági ismeretek (gyakorlat)
  • Autóklíma gáztöltési engedély

Amit adunk:

  • Stabil munkahely egy fejlődésben lévő cégnél.
  • Határozott, céltudatos cégvezetés
  • Időben, pontosan kifizetett munkabér
  • Túlóradíj
  • Akár azonnali munkakezdési lehetőség

Fényképes szakmai önéletrajzzal a kék színű “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva. További információ kérhető: Cseh Andrea +36 30 930 3870-es telefonszámon.

Címkék: , ,