fbpx

Raktári munkatárs / Warehouse worker

Munkavégzés helye: Németország

Paderborn, Erfurt, Magdeburg, Heidenheim, Bremen, Kaiserslautern

Feladatok:

Áruk átvétele és kiadása
Raktárszervezés és karbantartás
Termékek ellenőrzése, válogatása, polcokra rakása
Termékek levétele a polcokról, rendelések becsomagolása, feladása
Csapatmunka

Követelmények:
• Német vagy angol nyelvtudás (kommunikatív szinten)
• Elkötelezettség és csapatszellem
• Fizikai erőnlét/rugalmasság (a legnehezebb csomagok súlya akár 20 kg is lehet)

Amit kínálunk:
• Kezdetben 14-16 € bruttó órabér
• Azonnali munkakezdés
• Külföldről történő jelentkezés esetén: bruttó 1900 € kiköltözési támogatás
• A támogatást 4 hónapra felosztva fizetik ki, bruttó 475 € részletekben
• Külön buszjárat a raktárba korai és késői műszakban
• Ingyenes tömegközlekedési bérlet 50 euró értékben (Deutschlandticket)
• Közvetlen munkaviszony az ügyfélnél (nincs közvetítő)
• Fix műszaktervezés, 40.00 óra/hét, napi 10 óra
• Általában hétfőtől szombatig heti 4 nap (10 óra/nap), és minden 4. héten 5. nap munkanap.

Jelentkezés E-Mailben: zoltan.kiraly@adecco.de

Címkék: ,