Egy dinamikusan fejlődő multinacionális cég saját állományába keresünk tapasztalt ALÁLLOMÁS KEZELŐ munkatársat, folyamatos, 12 órás munkarendbe.

Az elektromos rendszerek megbízható működésének folyamatos fenntartása, hőkamerás ellenőrzések
Végezzen rendszeres időszakos karbantartást
A lehető leghamarabb oldja meg az azonnali hibákat
Együttműködés külső vállalatokkal, különféle osztályokkal
Feladatok dokumentálása és kezelése az SAP-ban
Az alállomás működésének biztosítása, a tervezett kapcsolás végrehajtása
A 132 KV, 22KV és 0,4KV készülék és disztribútor megfelelő működésének fenntartása
Frekvenciaszabályozók, szivattyúmotorok ellenőrzése és karbantartása
Különböző érzékelő berendezések (hőmérséklet, szint, stb.) felszerelése és javítása (szabályozott
szelepek)
Együttműködés az automatizálási és villamosmérnökökkel
Biztonságos és felelősségteljes munkavégzés
Diesel generátor (3-3 áramfejlesztő) felügyelete
Egyéb feladatok: Kisebb fejlesztési javaslatok tétele, fejlesztések kivitelezése.elektromos rendszerek megbízható működésének folyamatos fenntartása

Elvárások / Requirements

Villanyszerelői végzettség
Alállomás kezelői végzettség (OKJ 35 522 11 vagy ennek a korábbi verziói)
Releváns tapasztalat gyártó cégnél (legalább 3 év)

Amit nyújtunk / Benefits

versenyképes bérezés
Cafetéria
bejárás támogatása
iskolakezdési támogatás
melegétkezési lehetőség kedvezményes áron
messzebbről érkezőknek lakhatási támogatás (egy összegben belépéskor, valamint havi rendszerességgel is)
hazautazás támogatása
dinamikusan fejlődő, multinacionális nagyvállalat
stabil, hosszútávú munkalehetőség
szakmailag kompetens, támogató csapat

Hirdető: Randstad Hungary Kft.