Csatlakozz Te is az UNIX AUTÓ KFT. csapatához az alábbi pozícióban:

KISZÁLLÍTÓ – MEGEMELT BÉRREL

Próbaidő alatt garantált minimum bruttó bér: 360.000 Ft

Próbaidő után kifizetett átlagos bruttó béreink: 403.280 Ft

Legmagasabb bruttó bér előző havi fizetéseink alapján: 644.000 Ft

Mi lesz a feladatod?

Partnerek által megrendelt termékek kiszállítása
Kiemelt partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás, akciókról való tájékoztatás
Raktári feladatok ellátása, áru rendszerezése
Szállításhoz kapcsolódó dokumentumok kezelése, adminisztráció elvégzése

Mit adunk munkádért cserébe?

Céges mobiltelefont, amit privát célra is használhatsz
Igényes, modern munkaruhát (cipő, nadrág, póló, polár pulóver, kabát)
Egyéni teljesítménytől függő prémiumot havi szinten
Jó állapotú, modern kiszállítóautóval dolgozhatsz
Előre tervezhető munkaidő
Gyors és hatékony munkaeszközök (PDA, informatikai rendszer)
Folyamatos visszajelzést és karrierutat biztosítunk Neked – jó teljesítményed garancia lesz az előrelépésre!

Mit várunk Tőled?

Érvényes “B” kategóriás jogosítvány
Legalább 1-3 éves vezetési tapasztalat
Magabiztos helyismeret
Előnyt jelent értékesítésben szerzett tapasztalat, de az sem okoz problémát, ha pályakezdő vagy, mert mi megtanítunk mindenre!

Hirdető: Unix Autó Kft.