fbpx

Pozíció leírása:

Alkatrész raktáros álláslehetőség

Feladatok:

Felelős a belső alkatrész készlet teljes kontrollálásáért (mennyiségek, készletszintek, jogosultságok, dokumentálás, újratöltés)
Támogatja a részlegek mérnökségi csoportjait a tartalék alkatrészek felmérésében, regisztrálásában és beszerzésében
Kapcsolatot tart az alkatrészeket beszállító cégekkel
Felelős azért, hogy a rendszerben regisztrálja az alkatrészeket (SAP, MNA)
Felelős a teljes tartalék alkatrész raktár éves leltár lebonyolításáért és eredményéért
Vendomat rendszer töltése, anyagok utánrendelése, jogosultságok kezelése
Támogatja a TPM bevezetését (autonóm karbantartás, rendszeres karbantartás, tréning és minősítés, eszköz menedzsment)
Felelős a teljes tartalék alkatrész raktár készlet szintjeinek ellenőrzéséért és rendszeres felülvizsgálatáért
Aktívan részt vesz a TPM feladatok elvégzésében, továbbá támogatja a TPM csapat munkáját
Előkészíti az adott karbantartáshoz szükséges karbantartási alkatrészeket
Az alkatrészeket SAP rendszerben dokumentálja az adott karbantartási művelethez a felhasználás alapján
Felelős lehetséges költségcsökkentő fejlesztések felismeréséért;
Felelős riportálni a közvetlen felettesének és az érintett területeknek az aktuális raktárkészlet főbb mérőszámait (készletérték, készletmennyiség, forgási idő, lefedettség… )

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés
Cafetéria juttatás
Havi teljesítménybónusz
Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatás
Jóléti programok
Stabil multinacionális vállalati háttér
Fejlődési és karrier lehetőségek
Szakmai tréning lehetőségek

Elvárások:

Középfokú műszaki végzettség
Minimum 3 év gyártási területen szerzett releváns szakmai tapasztalat (Gépjármű ipar)
Gépjárműipari minőségi standardokban való jártasság
Gyakorlati értelmezése a TPM filozófiának
Elektronikában, elektrotechnikában, automatizálásban szerzett tudás
Rugalmas, problémamegoldó készség
Nyitott a modern technológia irányába
MS Office és SAP haladó szintű használata
Kiváló szervezőképesség és kommunikáció készség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
4 műszakos munkarend vállalása

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.