fbpx

Pozíció leírása:
Hosszútávú munkalehetőség, modern környezet!

Feladatok:

Javításra beérkező termékek állapotfelmérése eredményének rögzítése
Szállítási dokumentáció ellenőrzése, összevetése az alkatrészeken található információval
Állapotfelméréshez szükséges műveletek elvégzése
Állapot-felmérési dokumentáció elkészítése
Az ellenőrzés során számítógépet és a folyamathoz szükséges szoftvereket használ, előkészíti és végrehajtja a szükséges lakatos tevékenységeket

Amit kínálunk:

Bérezés megegyezés szerint (tapasztalat és végzettség függvényében)
Cafetéria juttatás a belépés napjától
Céges buszjárat
Utazási költségtérítés: kiemelkedő km térítés
Étkezés támogatás: Ebéd menü kedvezményes áron
Egészségbiztosítás: belépés napjától (orvosi konzultáció, elsőbbségi időpont)
Munkavédelmi felszerelés: belépés napjától (méretre szabás, mosást a cég vállalja)
Hosszútávú munkalehetőség
Határozatlan idejű munkaszerződés
Modern munkakörnyezet
Korrekt vezetőség
Sportolási lehetőség

Elvárások:

Alapfokú számítástechnikai ismeretek
Precíz, pontos munkavégzés

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.