fbpx

Válassz számos betanított munkakörünk közül:

szabász
kipakoló
gépkezelő operátor
minőségellenőr

Elvárások / Requirements

Befejezett alapfokú végzettség (8 általános)
Kifogástalan színlátás és térlátás
2-3 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk / Benefits

EMELT ÓRABÉR: br. 1780-1933 Ft,
Belépést követően már bónuszrendszer & cafeteria jogosultság
Nyugodt munkakörnyezet
Negyedéves és év végén KARÁCSONYI BÓNUSZ!
Cég SAJÁT állományába szóló szerződés, akár azonnali kezdési lehetőséggel!

INGYENES céges buszjáratok az alábbi településekről:

Abádszalók, Abony, Bánhalma, Besenyszög, Cibakháza, Fegyvernek, Fegyvernek-Szapárfalu,
Jászkisér, Jászladány, Karcag, Kenderes, Kengyel, Kengyel-Bagimajor,
Kétpó, Kisújszállás, Kőtelek, Kuncsorba, Kunhegyes, Lakitelek, Martfű, Mezőtúr, Nagykörű, Örményes,
Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szajol, Szolnok, Szolnok-Szandaszőlős, Tápiógyörgye, Tápiószele,
Tiszaalpár, Tiszabög, Tiszabura, Tiszaföldvár, Tiszajenő, Tiszakécske, Tiszavárkony, Tószeg,
Törökszentmiklós, Törökszentmiklós-Surjány, Túrkeve, Újszász, Újszilvás, Vezseny.

Jelentkezzen a “JELENTKEZEM” gombra kattintva vagy telefonon az alábbi számon: +36 20 373 29 69!

Hirdető: Trenkwalder Kft