fbpx

Nyomdaipari- és csomagolóanyag gyártó cég

Anyagmozgató/Targoncás

munkatársat keres

A Color Pack Zrt. több mint 30 éves szakmai múlttal rendelkező, folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat. Cégünk papír- és kartonalapú csomagolóanyagok gyártásara specializálódott, és elkötelezett az innováció, a minőség és az ügyfélközpontúság iránt. Műszaki hátterünknek és jó szakemberinknek köszönhetően magas színvonalú szolgáltatást nyújtunk. Sikerünk kulcsa, hogy az évek során elnyertük megrendelőink bizalmát a kreatív megoldások, az egyedi tervezés és a precíz gyártás terén.

Feladatok

a bejövő anyagok ellenőrzése, átpakolása,
termelő üzemi anyagmozgatás gyalogkíséretű, vezetőállásos és vezetőüléses targoncával
az összekészített termékek összecsomagolása
a kimenő termékek ellenőrzése, szállításra való előkészítése
tehergépjárművek fel- és lerakodása
a gyártás során keletkező hulladékok előírás szerinti kezelése, mozgatása

Elvárások

targoncás jogosítvány (vezetőüléses, vezetőállásos, és gyalogkíséretű targonca)
2 év anyagmozgatási tapasztalat vezetőüléses targoncán
precíz és pontos munkavégzés, önállóan és csapatban

Előnyt jelent

középfokú iskolai végzettség
termelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

hosszú távú munkalehetőség
béren kívüli juttatások, rendezvények
családbarát munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Hirdető: Color Pack Zrt.