fbpx

Feladatok:

– Áruátvétel és minőségi vizsgálat elvégzése a raktárban érkező árukra

– Az áru bevételezése és az adatok rögzítése a rendszerben

– Szoros együttműködés a raktár munkatársaival és a logisztikai csapattal

– Biztosítani a raktár hatékony működését a szállítási határidők betartása érdekében

Munkarend:

– 2 műszak (06:00-14:00, 14:00-22:00)

– Hétfőtől péntekig

Elvárások:

– Általános iskolai végzettség (8. osztály)

– Magas szintű precizitás és figyelem a részletekre

– Jó fizikum és terhelhetőség

– Monotonitás tűrése

– Alapszintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

– Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat

– Logisztikai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

– Versenyképes alapbér + műszakpótlék

– Havi bónusz

– Utazási költségtérítés

– Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy globális vállalatnál

– Fejlődési és előre lépési lehetőség

– Modern, tiszta munkakörnyezet és jó csapat

– Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Pusztaszabolcs, Iváncsa, Beloiannisz, Besnyő, Ráckeresztúr, Ercsi, Tass, Szalkszentmárton, Dunavecse, Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Sinatelep, Budapest (Harbor Park), Gyúró, Tordas, Martonvásár

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.