Stabilan működő nemzetközi partnerünkhöz várjuk jelentkezését operátori feladatok elvégzésére, többműszakos munkarendben.

Feladatok / Tasks

A feladat egyszerű. Egy rúdtól indul a történet…

a munkautasításnak megfelelően behelyezed az alkatrészeket a félautomata és automata gépekbe

nyomon követed a gyártási folyamatokat

az elkészült termékeket átveszed és továbbadod

Mindezt egy modern, tiszta, kulturált környezetben, érthető szabályok mellett. Ne aggódj, tapasztalat nélkül is belevághatsz. Megtanítjuk, hogyan kell!

Amit nyújtunk / Offer

Versenyképes bérezés

Cafeteria rendszer

FONTOS! Egy métert sem kell megtenned, hiszen céges busszal hozunk-viszünk (természetesen ingyen), ha a lakóhelyedről nem indul járat, 100%-ban térítjük a bérletedet is, de akár az autóval történő utazást is támogatjuk.

Stabil vállalati háttér

Folyamatos fejlődési lehetőség

Bár nem Rácz Jenő fogja készíteni, de a gyár területén lévő kantinban melegétkezést biztosítunk neked, kifejezetten kedvezményes áron.

Hirdető: HSA Kft.