Automata berendezések tervszerű megelőző karbantartása, a meghibásodott egységek javítása
Folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása a berendezésen
A gépekhez tartozó karbantartási- és technológiai dokumentációk pontos vezetése
A felmerülő műszaki és minőségi problémák azonnali megoldása
Folyamatos kapcsolattartás a termelési műszakvezetővel
A gyártósorért felelős mérnök utasításainak pontos végrehajtása
ISO szabványok, belső utasítások előírásainak betartása

Elvárások / Requirements

Középfokú műszaki végzettség (preferált: gépésztechnikus, mechatronikai technikus, elektrotechnikus)
4 műszakos munkarend vállalása
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
Társalgási szintű angol nyelvtudás előny

Amit nyújtunk / Benefits

Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz
Professzionális, modern munkakörnyezet
Szakmai fejlődési lehetőség
Jó hangulatú és összatartó csapat

Önéletrajzokat a t.szlavecnegelencser@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!

Hirdető: Trenkwalder Kft