A több mint 30 éves Unix Autó a hazai autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki Partnereinket és Vásárlóinkat. Hosszú évtizedek óta stabilan és eredményesen működünk, munkavállalóinknak biztos anyagi hátteret nyújtunk.

Jelentkezz és csatlakozz hozzánk Te is, az alábbi pozícióban:

AUTÓSZERELŐ

A Te feladataid:

Általános autójavítás: karbantartás, javítás, műszaki vizsgára történő felkészítés
Jármű hibák feltárása, szükséges alkatrészek meghatározása
Járműdiagnosztikai műszerek profi kezelése, szerszámok karbantartása
A munkakörnyezeted tisztán, rendben tartása

A mi elvárásaink:

autószerelő végzettség
3 éves valós autószerelői tapasztalat
alkatrészismeret
gumiabroncs cserében jártasság
B kategóriás jogosítvány
munkájára igényes, nyitott, pontos személyiség

Amit Neked kínálunk:

Kiszámítható, piaci elvárásoknak megfelelő jövedelem
Hosszútávú fejlődési lehetőség
Professzionális munkakörülmények, modern munkaeszközök
Tervezhető munkaidő – hétfőtől péntekig, szabad hétvégék

Munkavégzés helye:

III. kerület Szentendrei út 255.

XIII. kerület, Frangepán utca 55-57.

Hirdető: Unix Autó Kft.